0
OD DNIA 05.01.2023 ZAWIESZAMY DZIAŁALNOŚĆ SKLEPU *** KOSMETYKI MARKI ECOLORE MOŻNA ZAKUPIĆ NA STRONIE www.ECOLORE.PL

Menu

Pędzel do konturowania Flat Contour 124v

niedostępny

Kolor:
Ilość:
Cena:
39,99 PLN

124V FLAT CONTOUR, to pędzel do zadań specjalnych. Wymodeluje kości policzkowe, wysmukli nos, wyeksponuje obojczyki, podkreśli owal twarzy. A to wszystko dzięki wyjątkowemu, ściętemu na prosto kształtowi, dzięki któremu można wykonać niezwykle precyzyjne konturowanie na mokro i na sucho, oparte na prostych, precyzyjnych liniach, które w następnej kolejności można przy jego pomocy idealnie rozetrzeć. Kształt włosia pędzla 124V powoduje, że ma on szereg zastosowań. Może służyć również, jako precyzyjniejszy pędzel do podkładu płynnego oraz mineralnego. Idealnie sprawdzi się również w technikach bodypainting, przy aplikacji mokrych produktów na większych powierzchniach ciała. Posiadając go wśród swoich akcesoriów do makijażu, znajdziesz dla niego z pewnością jeszcze wiele zastosowania.

 

Pędzel do konturowania 124V FLAT CONTOUR został wykonany z dbałością o najmniejszy detal. Ośmiokrotnie lakierowana, drewniana rączka w kolorze klasycznej szarości, posiada wygrawerowane białe logo BOHO BEAUTY, numer pędzla oraz jego przeznaczenie. Miedziana, chromowana skuwka idealnie utrzymuje włosie pędzla, zapobiegając jego wypadaniu. Pędzel 124V FLAT CONTOUR prezentuje się niezwykle profesjonalnie.

 

Rodzaj włosia - włosie syntetyczne

Długość pędzla - 17 cm

Długość włosia - 1,8 cm

Szerokość włosia przy skuwce - 2,2 cm / 1,1 cm

Włosie: syntetyczne
Regularna pielęgnacja pędzli jest bardzo ważna, gdyż na pędzlu pozostają resztki kosmetyków i zanieczyszczeń. Myj pędzel pod bieżącą wodą, trzymając go włosiem do dołu. Zmocz włosie i użyj odrobinę delikatnego szamponu. Spień i spłucz obficie wodą. Delikatnie wyciśnij nadmiar wody przesuwając palce wzdłuż włosia. Następnie połóż pędzel na ręczniku i pozostaw do wyschnięcia. UWAGA! Nigdy nie susz pędzla w pozycji pionowej, woda nie może spływać w stronę rączki.

Opinie

Brak opinii dla tego produktu

Kontakt ze sklepem