0
OD DNIA 05.01.2023 ZAWIESZAMY DZIAŁALNOŚĆ SKLEPU *** KOSMETYKI MARKI ECOLORE MOŻNA ZAKUPIĆ NA STRONIE www.ECOLORE.PL

Menu

O Ecobelle

Idea powstania drogerii naturalnej Ecobelle ewoluowała wraz z moją fascynacją kosmetykami naturalnymi oraz świadomością dotyczącą produktów, które codziennie mają styczność z naszym ciałem. Ta świadomość rosła z czasem i wraz z nowymi życiowymi doświadczeniami na polu prywatnym i zawodowym.  Moje ‘tak’ dla szeroko pojętego aktywnego, zdrowego, ekologicznego podejścia do życia dotyczy już teraz większości jego aspektów. Staram się, tam gdzie to możliwe i w ramach zdrowego rozsądku, ograniczać styczność ze zbędną, syntetyczną chemią pod warunkiem, że takie działanie nie utrudnia mi codziennego, pełnego wielu aktywności i braku czasu życia.

Pierwotny pomysł zakładał, że będzie to miejsce jedynie z naturalnymi produktami do makijażu, ale żeby pięknie wyglądać ważna jest najpierw odpowiednia pielęgnacja twarzy, a skoro pielęgnacja twarzy to nie można pominąć i ciała. Idąc tą drogą powstał pomysł stworzenia naturalnej drogerii w której można będzie znaleźć kompleksową ofertę naturalnej pielęgnacji, makijażu, akcesoriów, suplementacji oraz ekologicznych środków czystości. Sprzedajemy jedynie, starannie wyselekcjonowane produkty, do których zespół ekspertów oraz ja sama jesteśmy przekonani. Asortyment obejmuje różne półki cenowe, dlatego każdy powinien znaleźć odpowiednie produkty dla siebie.

W celu pomocy w dokonaniu wyboru odpowiednich dla Państwa produktów stworzyliśmy EcoAkademię, gdzie dzielimy się przekrojową wiedzą o pielęgnacji, makijażu, aktualnych trendach itd. Dodatkowo nasi eksperci, w razie potrzeby, pomogą Państwu w doborze odpowiednich produktów.

Zapraszam serdecznie do Drogerii Ecobelle mając nadzieje, że znajdą Państwo produkty, które spełnią Państwa oczekiwania, a wysoka jakość obsługi sprawi, że zakupy w tym miejscu będą dla Państwa przyjemnością.

                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                                   Dorota Fistek-Korbut


Kontakt ze sklepem