0
POMOC W DOBORZE KOSMETKÓW (PN-PT, OD 10 DO 17) *** DARMOWA WYSYŁKA OD 199 zł

Menu

Tonik na skórki, pory i inne zmory - z kwasem mlekowym i kwasami AHA 100ml

dostępny od zaraz

Kolor:
Ilość:
Cena:
24,99 PLN

Dobrze lubić swoją twarz i swoją skórę! Czy stoi do jednak w jakiejkolwiek opozycji do tego, że chcielibyśmy widywać ją w najlepszej formie? Wygładzona, ożywiona, bajecznie świeża... taka, na której jakby mniej suchych skórek i rozszerzonych porów, a więcej naturalnego blasku.

 

Tonik kwasowy Nowa Kosmetyka to sprzymierzeniec tego (błogo)stanu. Jest połączeniem lekkiego złuszczania kwasu mlekowego oraz kwasów AHA zawartych w kwiecie hibiskusa z tonizującym działaniem naparu z dzikiej róży i mięty.

 

Tonik uzupełnia pielęgnację nakierowaną na odblokowanie ujść gruczołów łojowych, a także oczyszczanie i odświeżanie cery.

 

Pojemność: 100ml

Aqua with infusions of: Rosa Canina Fruit, Hibiscus Rosa-Sinensis Flower, Mentha Piperita Leaf; Lactic Acid; Urea; Potassium Hydroxide; Benzyl Alcohol; Dehydroacetic Acid
Kilka słów od samego toniku: "Używaj mnie tylko raz dziennie, wieczorem, a w przypadku cery suchej, nieprzepadającej za częstym stosowaniem toników kwasowych, nieco rzadziej np. raz na dwa dni. Podczas stosowania mnie zaprzyjaźnij się również z filtrami UV".

Opinie

Brak opinii dla tego produktu

Kontakt ze sklepem