0

Menu

Salon Elite Blue Blush

dostępny od zaraz

Kolor:
Ilość:
Cena:
33,00 PLN

Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kształtu ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, szczotka działa niewiarygodnie delikatnie i skutecznie.

 

Zalecana także do rozczesywania włosów cienkich i zniszczonych, przedłużanych, peruk, afro.

 

Szczotka Tangle Teezer dostosowuje się do włosów, nie ciągnie splątanych kosmyków, czesze delikatnie i cicho zapewniając gładkie i lśniące włosy w mgnieniu oka. Codzienne szczotkowanie włosów szczotką Tangle Teezer wpływa na zwiększenie ich połysku!

Specjalny plastik o dwóch długościach.
Producent proponuje 3 etapy, aby Twoje włosy wyglądy wspaniale za pomoc szczotek Tangle Teezer. Każdy etap jest indywidualny tak samo jak Twoje włosy. W świecie Tangle Teezer lubią to nazywać: MYCIE. SZCZOTKOWANIE. WSPANIAŁE WŁOSY. Aqua Splash: produkt stosowany w czasie prysznicu, na mokre włosy. Przygotowujesz włosy przed suszeniem. Możesz użyć szamponu lub odżywki i wyszczotkować swoje włosy szczotką, sprawisz, że kosmetyk będzie równomiernie rozprowadzony, a Twoje włosy będą idealnie umyte. The Original i Salon Elite: do użytku w domu na mokre i suche włosy. Tym profesjonalnym produktem rozczeszesz bez problemu całą długość włosów. Compact Styler: możesz zabrać ją gdzie tylko chcesz. Jej rozmiar pozwala na schowanie ją do torebki i użycie w każdej chwili, gdy Twoje włosy potrzebują szczotkowania.

Opinie

Brak opinii dla tego produktu

Kontakt ze sklepem