0
OD DNIA 05.01.2023 ZAWIESZAMY DZIAŁALNOŚĆ SKLEPU *** KOSMETYKI MARKI ECOLORE MOŻNA ZAKUPIĆ NA STRONIE www.ECOLORE.PL

Menu

Pędzel do ust Classic Vegan Lip Brush 401

dostępny od zaraz

Kolor:
Ilość:
Cena:
17,99 PLN

Pędzel 401 został wyprodukowany z delikatnego, sprężystego włosia syntetycznego, idealnego dla wegan i osób uczulonych na włosie naturalne. Stworzony został z myślą o trwałym i nieskazitelnym makijażu ust. Specjalnie opracowany kształt, z ostrym zakończeniem, pozwala na niezwykłą precyzję rysunku. Za jego pomocą w sposób bardzo dokładny wykonasz makijaż ust przy pomocy pomadki lub błyszczyka. Pędzel CLASSIC VEGAN Lip brush bez najmniejszego problemu dojedzie do końcików ust oraz doprecyzuje ich kontur, bez konieczności użycia konturówki. Zapewni perfekcyjny efekt. Jeśli brakowało Ci do tej pory na rynku pędzla do makijażu, który swoim kształtem doskonale podkreśli usta, to w Twoje ręce składamy właśnie taki produkt. Elastyczne, syntetyczne włosie pędzla łatwo się doczyszcza z kremowego produktu, jakim są pomadki i błyszczyki. Nie ulega odkształcaniu po myciu i jest gotowe do kolejnego użycia.

 

Pędzel 401 LIP LINER z serii CLASSIC VEGAN, to eleganckie akcesorium do makijażu, w którym każdy detal został dopracowany niezwykle precyzyjnie. Trzonek pędzla - ośmiokrotnie lakierowany, wykonany z drewniana, jest lekki i doskonale wyważony. Rączka w kolorze klasycznej szarości posiada wygrawerowane białe logo BOHO BEAUTYoraz numer pędzla. Miedziana, chromowana skuwka idealnie utrzymuje włosie pędzla, zapobiegając jego wypadaniu. Pędzel 401 LIP LINER prezentuje się niezwykle profesjonalnie i zapewnia komfort pracy i precyzję rysunku. To Twój niezbędnik w makijażu ust.

 

Rodzaj włosia - syntetyczne

Długość pędzla - 16,2 cm

Długość włosia - 0,9 cm

Szerokość włosia przy skuwce - 0,4 cm i 0,2 cm

Włosie: syntetyczne
Regularna pielęgnacja pędzli jest bardzo ważna, gdyż na pędzlu pozostają resztki kosmetyków i zanieczyszczeń. Myj pędzel pod bieżącą wodą, trzymając go włosiem do dołu. Zmocz włosie i użyj odrobinę delikatnego szamponu. Spień i spłucz obficie wodą. Delikatnie wyciśnij nadmiar wody przesuwając palce wzdłuż włosia. Następnie połóż pędzel na ręczniku i pozostaw do wyschnięcia. UWAGA! Nigdy nie susz pędzla w pozycji pionowej, woda nie może spływać w stronę rączki.

Opinie

Brak opinii dla tego produktu

Kontakt ze sklepem