0
OD DNIA 05.01.2023 ZAWIESZAMY DZIAŁALNOŚĆ SKLEPU *** KOSMETYKI MARKI ECOLORE MOŻNA ZAKUPIĆ NA STRONIE www.ECOLORE.PL

Menu

Pędzel do rozcierania cieni Tapered Crease 232v

dostępny od zaraz

Kolor:
Ilość:
Cena:
24,99 PLN

Pędzel 232V TAPERED CREASE, to Twój najlepszy pomocnik podczas tworzenia płynnych przejść w makijażu oka. Wykonany został z jedwabiście delikatnego, wyjątkowego w swojej jakości włosia syntetycznego, dzięki czemu może służyć zarówno do aplikacji mokrych, jak i suchych kosmetyków. To również pędzel idealny dla wegan. Wykorzystaj go do nałożenia kremowego cienia na ruchomą powiekę lub zaaplikuj przy jego pomocy kremową bazę. Stwórz przy jego pomocy miękkie wykończenie zewnętrznego kącika oka.

 

232V TAPERED CREASE dotrze do wszystkich trudno dostępnych miejsc i pozwoli Ci na dopracowanie makijażu w 100%. Aplikacja korektora lub pudru przy skrzydełkach nosa nie będzie już problemem. Wykorzystaj jego pełen potencjał i aplikuj nim korektor również na punktowe niedoskonałości. Ten pędzel, to prawdziwy mistrz w rozcieraniu i blendowaniu produktów prasowanych, a jego niezwykła delikatność zapewnia komfort aplikacji. Pokochasz go od pierwszego użycia.

 

Pędzel do makijażu oczu 232V TAPERED CREASE został wykonany z dbałością o najmniejszy detal. Ośmiokrotnie lakierowana, drewniana rączka w kolorze klasycznej szarości posiada wygrawerowane białe logo BOHO BEAUTY, numer pędzla oraz jego przeznaczenie. Miedziana, chromowana skuwka idealnie utrzymuje włosie pędzla, zapobiegając jego wypadaniu. Pędzel 232V TAPERED CREASE prezentuje się niezwykle profesjonalnie.

 

Rodzaj włosia - włosie syntetyczne

Długość pędzla - 17,7 cm

Długość włosia - 1,7 cm

Szerokość włosia przy skuwce - 0,8 cm

Włosie: syntetyczne
Regularna pielęgnacja pędzli jest bardzo ważna, gdyż na pędzlu pozostają resztki kosmetyków i zanieczyszczeń. Myj pędzel pod bieżącą wodą, trzymając go włosiem do dołu. Zmocz włosie i użyj odrobinę delikatnego szamponu. Spień i spłucz obficie wodą. Delikatnie wyciśnij nadmiar wody przesuwając palce wzdłuż włosia. Następnie połóż pędzel na ręczniku i pozostaw do wyschnięcia. UWAGA! Nigdy nie susz pędzla w pozycji pionowej, woda nie może spływać w stronę rączki.

Opinie

Brak opinii dla tego produktu

Kontakt ze sklepem