0
PROMOCJA RABAT 15% NA NATURALNE PUDRY MARKI FELICEA Z KODEM PUDFEL15 - WAŻNY DO 23 SIERPNIA

Menu

Bestseller
ocenaocenaocenaocenaocena

Produkty polecane

 • Lily Lolo Powder Brush
  Cena: 62,90 PLN
 • Ecolore Korektor mineralny - różne kolory 4g
  Cena: od 36,90 PLN
 • Hakuro Pędzel do pudru H100
  Stara cena 40,00 PLN
  Cena: 34,00 PLN
 • Hakuro Pędzel do podkładu H18
  Cena: 22,00 PLN
 • Ecolore Bronzer mineralny - różne kolory 4g
  Cena: od 36,90 PLN
 • Ecolore Wykończeniowy puder mineralny - różne kolory 10g
  Cena: od 59,90 PLN

Pędzel do podkładu i pudru H54

niedostępny

Kolor:
Ilość:
Cena:
36,00 PLN

Włosie, bardzo miłe w dotyku. Pędzel typu "kulka", służy do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Może być stosowany do nakładania kosmetyków brązujących lub różów. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu. Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.

 

- Całkowita długość pędzla: 18 cm.

- Długość włosia: 3,3 cm.

 

Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: Przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie "mocząc" pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

Włosie: syntetyczne
Regularna pielęgnacja pędzli jest bardzo ważna, gdyż na pędzlu pozostają resztki kosmetyków i zanieczyszczeń. Myj pędzel pod bieżącą wodą, trzymając go włosiem do dołu. Zmocz włosie i użyj odrobinę delikatnego szamponu. Spień i spłucz obficie wodą. Delikatnie wyciśnij nadmiar wody przesuwając palce wzdłuż włosia. Następnie połóż pędzel na ręczniku i pozostaw do wyschnięcia. UWAGA! Nigdy nie susz pędzla w pozycji pionowej, woda nie może spływać w stronę rączki.

Opinie

Brak opinii dla tego produktu

Kontakt ze sklepem