0
PROMOCJA RABAT 15% NA NATURALNE BŁYSZCZYKI MARKI FELICEA Z KODEM BLYFE15 - WAŻNY DO 2 SIERPNIA

Menu

Bestseller
ocenaocenaocenaocenaocena

Produkty polecane

 • Hakuro Pędzel do podkładu i pudru H51
  Cena: 36,00 PLN
 • Lily Lolo Powder Brush
  Cena: 62,90 PLN
 • Hakuro Pędzel do podkładu H18
  Cena: 22,00 PLN
 • Ecolore Podkład mineralny SPF10 - WYCOFYWANA GAMA KOLORYSTYCZNA
  Cena: od 7,90 PLN
 • Hakuro Pędzel do pudru H55
  Cena: 41,00 PLN
 • Lily Lolo Mineralny puder sypki - różne rodzaje
  Cena: od 81,90 PLN

Pędzel do podkładu i pudru H50S

niedostępny

Kolor:
Ilość:
Cena:
29,50 PLN

Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku. Pędzel H50S to mniejsza wersja pędzla H50. Pędzel idealny do bardzo dokładnego nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu. Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.

 

- Całkowita długość pędzla: 17 cm.

- Długość włosia: 2,2 cm.

- Szerokość włosia: ok. 2,8 cm.

 

Polecamy stosować pędzle H50 oraz H50S jednocześnie. Większym pędzlem o numerze H50 nałożyć podkład na całą twarz, natomiast mniejszym pędzlem o numerze H50S "wykończyć" makijaż, nakładając podkład w trudno dostępne obszary twarzy (np. skrzydelka nosa, okolice oczu).

 

Nakładanie podkładu o płynnej konsystencji: Przed użyciem spryskaj pędzel odrobiną wody, aby nie pochłaniał zbyt wiele kosmetyku. Wyciśnij odrobinę podkładu na zewnętrzną stronę dłoni. Delikatnie "mocząc" pędzel w podkładzie nanieś kosmetyk miejscowo na całą twarz. Na koniec okrężnymi ruchami rozprowadź podkład na twarzy, aż do uzyskania naturalnego efektu.

Włosie: syntetyczne
Regularna pielęgnacja pędzli jest bardzo ważna, gdyż na pędzlu pozostają resztki kosmetyków i zanieczyszczeń. Myj pędzel pod bieżącą wodą, trzymając go włosiem do dołu. Zmocz włosie i użyj odrobinę delikatnego szamponu. Spień i spłucz obficie wodą. Delikatnie wyciśnij nadmiar wody przesuwając palce wzdłuż włosia. Następnie połóż pędzel na ręczniku i pozostaw do wyschnięcia. UWAGA! Nigdy nie susz pędzla w pozycji pionowej, woda nie może spływać w stronę rączki.

Opinie

Brak opinii dla tego produktu

Kontakt ze sklepem