0
OD DNIA 05.01.2023 ZAWIESZAMY DZIAŁALNOŚĆ SKLEPU *** KOSMETYKI MARKI ECOLORE MOŻNA ZAKUPIĆ NA STRONIE www.ECOLORE.PL

Menu

Pędzel do podkładu 129V Foundation

niedostępny

Kolor:
Ilość:
Cena:
39,99 PLN

Pędzel do podkładu 129V Foundation przeznaczony jest do aplikacji tradycyjnych podkładów płynnych o lekkiej oraz ciężkiej konsystencji, a także mineralnych w formie sypkiej i prasowanej. Równomiernie rozprowadza podkład, dzięki czemu cera jest gładka, pokryta jednolitą warstwą. Pędzel zapewnia maksymalne, a jednocześnie naturalne krycie.

 

Szybka, łatwa i przyjemna aplikacja

 

Miękkie, syntetyczne włosie dopasowuje się do twarzy i pozwala sprawnie rozprowadzić kosmetyk na skórze. Płasko ścięta i zbita główka zapewnia precyzję aplikacji. Pędzel bez problemu dociera do trudno dostępnych miejsc takich jak okolice ust i oczu oraz skrzydełek nosa. Dzięki temu pędzlowi użyjesz dokładnie taką ilość kosmetyku, jaką akurat potrzebujesz.

 

Odpowiednio zbite, syntetyczne włosie nie powoduje nadmiernego wchłaniania kosmetyków płynnych oraz kremowych, dlatego jest to pędzel, który pomoże Ci w uzyskaniu naturalnego efektu, jednocześnie zapewniając dobre krycie. Wtłacza produkt w skórę bez efektu "maski".

 

Pędzel jest hipoalergiczny i odpowiedni dla wegan. Może być używany przez osoby o każdym typie cery, także posiadaczy skóry wrażliwej.

 

Pędzel łatwo się czyści. Pędzel 129V Foundation Boho Beauty sprawdzi się w:

Aplikacji podkładów płynnych lekkich oraz gęstych

Aplikacja podkładów mineralnych

Aplikacji produktów sypkich, prasowanych oraz w formie kamienia

 

Największe zalety pędzla do podkładu 129V Foundation:

Pędzel wykonany jest z syntetycznego włókna, dlatego stanowi idealne rozwiązanie dla wegan, a także osób ze skórą skłonną do alergii

Wielofunkcyjność – zarówno do rozcierania podkładów mineralnych, jak i do aplikacji podkładów w płynie, zarówno gęstych jak i lżejszych

Płasko ścięte, odpowiednio zbite włosie, dzięki czemu uzyskasz za jego pomocą naturalne wykończenie

Szybka aplikacja i większe krycie przy kosmetykach sypkich, płynnych i kremowych.

 

PRO TIP: Pracuje się nim bardzo szybko, dlatego jest idealny w profesjonalnej pracy przy aplikacji podkładu na większe partie ciała.

 

Rodzaj włosia - włosie syntetyczne

Długość pędzla - 15,5 cm

Długość włosia - 2,5 cm

Szerokość włosia przy skuwce - 3 cm

Włosie: syntetyczne
Regularna pielęgnacja pędzli jest bardzo ważna, gdyż na pędzlu pozostają resztki kosmetyków i zanieczyszczeń. Myj pędzel pod bieżącą wodą, trzymając go włosiem do dołu. Zmocz włosie i użyj odrobinę delikatnego szamponu. Spień i spłucz obficie wodą. Delikatnie wyciśnij nadmiar wody przesuwając palce wzdłuż włosia. Następnie połóż pędzel na ręczniku i pozostaw do wyschnięcia. UWAGA! Nigdy nie susz pędzla w pozycji pionowej, woda nie może spływać w stronę rączki.

Opinie

Brak opinii dla tego produktu

Kontakt ze sklepem