0
OD DNIA 05.01.2023 ZAWIESZAMY DZIAŁALNOŚĆ SKLEPU *** KOSMETYKI MARKI ECOLORE MOŻNA ZAKUPIĆ NA STRONIE www.ECOLORE.PL

Menu

Pędzel do korektora Petit Concealer Brush 130v

niedostępny

Kolor:
Ilość:
Cena:
19,99 PLN

Pędzel do korektora Petit Concealer charakteryzuje się długim, syntetycznym, sprężystym włosiem o zaokrąglonej końcówce. To pędzel, który poradzi sobie z najbardziej gęstym i treściwym kamuflażem. Jest doskonałym narzędziem do precyzyjnej aplikacji korektora. Jego płaski kształt umożliwia aplikację korektora w sposób punktowy. Pędzel idealnie współpracuje z kosmetykami płynnymi oraz w kremie, nie powodując ich nadmiernej absorpcji. Wtłacza produkt w skórę dając naturalny efekt wykończenia.

 

Produkt dedykowany do aplikacji korektora, jednak dobrze poradzi sobie również z kremowymi cieniami do powiek czy pomadkami.

PRO TIP: Doskonale wykonuje się nim cut crease!

 

Zalety pędzla do korektora Petit Concealer

- sprężyste, syntetyczne włosie,

- poradzi sobie z gęstym kamuflażem,

- idealny do precyzyjnej aplikacji korektora,

- doskonały do cut crease

 

Rodzaj włosia - syntetyczne

Długość pędzla - 18,2 cm

Długość włosia - 1,3 cm

Średnica włosia - 0,7 cm i 0,2 cm

Włosie: syntetyczne
Regularna pielęgnacja pędzli jest bardzo ważna, gdyż na pędzlu pozostają resztki kosmetyków i zanieczyszczeń. Myj pędzel pod bieżącą wodą, trzymając go włosiem do dołu. Zmocz włosie i użyj odrobinę delikatnego szamponu. Spień i spłucz obficie wodą. Delikatnie wyciśnij nadmiar wody przesuwając palce wzdłuż włosia. Następnie połóż pędzel na ręczniku i pozostaw do wyschnięcia. UWAGA! Nigdy nie susz pędzla w pozycji pionowej, woda nie może spływać w stronę rączki.

Opinie

Brak opinii dla tego produktu

Kontakt ze sklepem