0
POMOC W DOBORZE KOSMETKÓW (PN-PT, OD 10 DO 17) *** DARMOWA WYSYŁKA OD 199 zł

Menu

Lavera

Po ponad 10 latach wkładu w rozwój kosmetyków naturalnych w 1987 r. w małym dworku koło Hanoweru Tomas Haase założył własną firmę. Obecnie firma produkuje prawdziwe kosmetyki naturalne z pomocą ponad 100 pracowników. Firma mieści się we własnych budynkach w otoczeniu pięknych gór Deister w Wennigsen.

 

Nazwa marki Lavera została wybrana w pełni świadomie. Lavera oznacza po łacinie „prawdziwy”. Co jednocześnie oznacza filozofię działania i zobowiązanie firmy wobec klientów. Lavera czerpie z roślinnych surowców, w większości pochodzących z upraw ekologicznych, rezygnuje ze sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Ponieważ jednym z priorytetów Lavery jest dobra tolerancja kosmetyków, testuje je (wspólnie z dermatologami i alergologami) wyłącznie na ochotnikach.

 

O tym, że tradycyjne pojmowanie natury i nowatorskie rozwiązanie nie stoją ze sobą w sprzeczności, świadczyć mogą, często nagradzane, innowacje produktowe Lavery. Także ponad 130 wyróżnień i rekomendacji niemieckiej instytucji badawczej Öko-Test.

 

 

Kontakt ze sklepem