0
OD DNIA 05.01.2023 ZAWIESZAMY DZIAŁALNOŚĆ SKLEPU *** KOSMETYKI MARKI ECOLORE MOŻNA ZAKUPIĆ NA STRONIE www.ECOLORE.PL

Menu

Lanolina hipoalergiczna 15ml

dostępny od zaraz

Kolor:
Ilość:
Cena:
34,99 PLN

100% lanolina dla dzieci, niemowląt i matek karmiących to w pełni naturalny produkt otrzymywany z tłuszczu owiec z Australii i Nowej Zelandii. Nie zawiera dodatkowych zbędnych składników ani konserwantów. Lanolina Mokosh jest hipoalergiczna i wysokooczyszczona. Testy kliniczne potwierdzają brak przeciwwskazań do jej stosowania nawet u osób nadwrażliwych. Jest bezpieczna dla kobiet w ciąży, matek karmiących i dzieci od pierwszego dnia życia.

100% Lanolina Mokosh została przebadana dermatologicznie i pod kątem czystości mikrobiologicznej. Lanolina znana jest ze swoich właściwości nawilżających, zmiękczających i kojących. Szybko i skutecznie łagodzi podrażnienia i suchość skóry, wspomaga gojenie drobnych ran. Uzupełnia barierę lipidową skóry i chroni ją przed nadmierną utratą wody i tym samym wysuszeniem. Podczas karmienia piersią używanie lanoliny pomaga zapobiec podrażnieniu, jakie może wywołać częste przystawianie dziecka do piersi - pozwala zachować skórze wokół brodawek zdrowy i ładny wygląd. Lanolina jest niezastąpiona podczas pielęgnacji przesuszonej skóry zarówno u dorosłych, jak i dzieci oraz niemowląt, m.in. jest idealna do nawilżania spierzchniętych ust oraz wysuszonych, podrażnionych płatków nosa.

 

Działanie:

- Zabezpiecza brodawki przed wysuszeniem i podrażnieniami, jakie mogą pojawić się podczas karmienia piersią (nie jest wymagane zmywanie Lanoliny Mokosh przed kolejnym przystawieniem dziecka do piersi).

- Regeneruje przesuszoną i/ lub podrażnioną skórę.

- Chroni usta przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, mróz, deszcz.

 

Pojemność: 15ml

Brak opisu

Opinie

Brak opinii dla tego produktu

Kontakt ze sklepem