0

Menu

Bestseller
ocenaocenaocenaocenaocena

Produkty polecane

  • Ecolore Cień mineralny do kresek - różne kolory 1,7g
    Cena: 32,90 PLN

Kredka do oczu 1,15g

dostępny od zaraz

Kolor:
Ilość:
Cena:
34,90 PLN

Kredka do oczu z ekologicznym woskiem, służy do uzyskaniu intensywnego i trwałego koloru. Naturalne składniki są szczególnie łagodne dla wrażliwych miejsc w okolicach oczu. Miękka kredka do oczu jest łatwa w aplikacji, a dołączony do niej aplikator z gąbką pozwala na uzyskanie różnych rozwiązań - od precyzyjnej linii do rozmytej poświaty. Odpowiednia dla osób noszących szkła kontaktowe.

 

Pojemność: 1,15g

 

kosmetyki naturalne

wodno-alkoholowy wyciąg z grejpfruta (bio-alkohol)*, cukier trzcinowy*, krzem mineralny, ksantan, olej arganowy*, Süßholzwurzelextrakt*, ekstrakt z rokitnika zwyczajnego*, olej z lnicznika, bio-masło kwiatowe, bio-liposomy kwiatowe, witamina C, witamina E, olej słonecznikowy, mieszanka olejków eterycznych, [+/- tlenek żelaza, mika, tlenek tytanu, ultramaryna]
Nakładaj kredkę na oczyszczoną skórę powieki lub pomalowane już cieniami oko. Kredka musi być dobrze zaostrzona. Możesz delikatnie naciągnąć powiekę dla ułatwienia wykonania kreski. Staraj się, aby kreska była jak najbliżej linii rzęs. Rozpoczynaj od wewnętrznego kącika oka. Kreska powinna rozszerzać się w miarę oddalania się od wewnętrznego kącika. Jeśli chcesz powiększyć oko w zewnętrznym kąciku narysuj cienką linię dłuższą niż linia rzęs. Jeżeli masz oczy głęboko osadzone maluj kreskę od połowy powieki do zewnętrznego kącika oka. Dolną powiekę maluj miękką kredką prowadząc linię tuż przy linii rzęs. Możesz ją rozetrzeć pędzelkiem lub gąbeczką.

Opinie

Brak opinii dla tego produktu

Kontakt ze sklepem