0
OD DNIA 05.01.2023 ZAWIESZAMY DZIAŁALNOŚĆ SKLEPU *** KOSMETYKI MARKI ECOLORE MOŻNA ZAKUPIĆ NA STRONIE www.ECOLORE.PL

Menu

Glinka różowa 100g

dostępny od zaraz

Kolor:
Ilość:
Cena:
18,00 PLN

Glinka różowa jest połączeniem glinki białej i czerwonej składająca się z 2/3 z glinki białej i 1/3 glinki czerwonej. Glinka różowa zawiera m.in.: krzem, aluminium, żelazo, magnez, sód, potas, wapń. Występujące w niej mikroelementy powodują, że glinka ma właściwości zabliźniające, oczyszczające, wygładzające, absorpcyjne.

Glinka różowa ma zastosowanie głównie w kosmetyce do pielęgnacji skóry wrażliwej i delikatnej, również ze skłonnościami do podrażnień. Daje efekt ściągający i wzmacniający, a jednocześnie kojący i odprężający.

 

Glinka czerwona, która jest w mieszance, łagodzi trądzik różowaty i zapobiega pękaniu naczynek krwionośnych. Systematyczne stosowanie glinki czerwonej zapewni obkurczenie i uszczelnienie naczynek krwionośnych.

 

 

Pojemność: 100g

Kaolinite, Montmorillonite (red clay)
Do suchej glinki dolej taką ilość płynów, aby uzyskać konsystencję gęstej śmietany, po czym tak przygotowaną pastę nałoż na wybrany obszar: twarz, szyję, dekolt, skórę głowy, plecy lub uda. Wskazane jest, aby nie doprowadzać do wyschnięcia maski (można np. spryskiwać ją mgiełką ulubionego hydrolatu, lub nałożyć wilgotny kompres). Maskę aplikuj na ok. 10-20 minut.

Opinie

Brak opinii dla tego produktu

Kontakt ze sklepem