0
OD DNIA 05.01.2023 ZAWIESZAMY DZIAŁALNOŚĆ SKLEPU *** KOSMETYKI MARKI ECOLORE MOŻNA ZAKUPIĆ NA STRONIE www.ECOLORE.PL

Menu

Glinka ghassoul 100g

dostępny od zaraz

Kolor:
Ilość:
Cena:
20,00 PLN

Glinka ghassoul jest niezwykle jedwabista i łagodna. Często stosowana podczas zabiegów w spa na skórę i włosy. Wpływa dobroczynnie na kondycję skóry odżywiając ją, wyrównując koloryt i redukując niedoskonałości.

 

Regularne stosowanie glinki ghassoul wpływa na zmniejszenie przebarwień skóry, lepsze nawilżenie oraz redukcję zaskórników. Bogactwo krzemionki oraz magnezu wpływa dobroczynnie i odżywczo na komórki skóry.

 

Glinka rhassoul ma właściowści czyszczące i myjące dlatego można stosować ją codziennie jako zamiennik mydła lub szamponu. Mycie glinką ciała lub włosów jest specyficzne ze względu na fakt, że glinka nie wykazuje właściwości pieniących jednak mimo to skutecznie oczyszcza łuski włosa i pory skóry nie pozbawiając jej naturalnego płaszcza lipidowego.

Glinka ghassoul ceniona jest również przez dermatologów w walce z trądzikiem za właściwości oczyszczające, w szczególności usuwa nadwyżki sebum z ujść gruczołów łojowych tzw. porów i ich okolic.

 

 

Pojemność: 100g

Maroccan Lava Clay
Do suchej glinki (2 łyżeczki) dodajemy wodę lub hydrolat (lub mieszankę wody z hydrolatem) (2-3 łyżeczki), aż do uzyskania konsystencji gęstej śmietany. Dokładnie mieszamy, po czym maseczkę nakładamy na twarz na ca 10-20 minut. W razie potrzeby spryskujemy wodą lub hydrolatem, aby maseczka była cały czas wilgotna. Można też dodać kilka kropli oleju lub położyć na maseczkę wilgotną gazę. W celu zwiększenia właściwości nawilżających można do maseczki dodać składniki nawilżające. Maseczkę stosować 1-2 razy w tygodniu. Nie wolno dopuścić do wyschnięcia maseczki z glinki na skórze twarzy. Skutkuje to tym, że zamiast skóry odświeżonej i zrelaksowanej, otrzymamy skórę ściągniętą i wysuszoną. Koniecznie należy spryskiwać maseczkę, jeżeli czujemy lub widzimy, że wysycha, wodą lub hydrolatem.

Opinie

Brak opinii dla tego produktu

Kontakt ze sklepem