0
PROMOCJA RABAT 20% NA RÓŻE MINERALNE ECOLORE Z KODEM ECOROZ20 - WAŻNY DO 7 CZERWCA

Menu

Ecolore

YOUR COLORFUL SOUL

 

Marka kosmetyków mineralnych do makijażu, stworzona by cieszyć się czystym pięknem nie idąc na kompromisy.

 

Dobrane z największą pieczołowitością składniki kosmetyków Ecolore zapewniają im najwyższą jakość. Rezultatem stworzonych przez zespół  specjalistów receptur są trwałe, delikatne dla skóry  i bogate w kolory wspaniałe kosmetyki do makijażu. W procesie ich powstawania brali udział doświadczeni kosmetolodzy i makijażyści, dzięki którym skuteczność oraz kolory kosmetyków zostały starannie opracowane i przetestowane.

 

W kosmetykach Ecolore nie znajdziesz zbędnych wypełniaczy czy składników szkodliwych dla zdrowia, a jedynie skuteczne składniki pochodzenia naturalnego i mineralnego.

 

Kosmetyki Ecolore zostały poddane szeregowi badań, w tym dermatologicznym, na ich podstawie została wydana pozytywna Ocena Bezpieczeństwa. Kosmetyki spełniają wymogi Unii Europejskiej i obowiązującego w Polsce prawa. Zarówno kosmetyki jaki i ich poszczególne składniki nie są testowane na zwierzętach. Wszystko to stanowi gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa.

 

Ecolore to bogata kolekcja kosmetyków w skład której wchodzą: mineralne podkłady, pudry matujące i wykończeniowe, cienie do powiek, brwi oraz kresek, róże, bronzery i korektory.

 

Zapraszamy do świata Ecolore, w ktorym możesz cieszyć się pięknem i kreować bez ograniczeń!

 

Kontakt ze sklepem